Adresář služeb pro rodinu

Adresář služeb pro rodinu (dále jen „Adresář“) nabízí aktualizované informace o organizacích, které poskytují služby pro rodiny v kladenském regionu.

Základní ideou Adresáře je ucelený přehled nabízených služeb pro rodiny na jednom místě a dále poskytování informací, které jsou kvalitní, důvěryhodné a pravidelně aktualizované. Prioritou je přímý a snadný způsob vyhledávání pro uživatele dle klíčového slova, typu poskytované služby nebo oblasti problému.

Adresář je určen uživatelům, kteří hledají organizaci poskytující službu, jež jim pomůže řešit nebo se v dané situaci lépe zorientovat a organizacím, které poskytují služby pro rodinu.

Vyhledávání pomocí Adresáře

Každý uživatel může prohledávat Adresář dle předem definovaných oblastí v záložce „Vyhledávání“.

1. Název organizace nebo hledaný výraz
2. Poskytované služby
3. Oblast problému

Po základním výběru ve vyhledávacích oknech se zobrazí výčet organizací, které odpovídají uživatelově požadavku. Při zobrazení detailu prostřednictvím tlačítka „Zobrazit detail“ se uživatel dočte o organizaci více a údaje o ní si může vytisknout.

Registrace pro organizace

Registrace probíhá vyplněním registračního formuláře umístěného v pravém horním rohu. Kliknutím na tlačítko „Registrovat“ se otevře registrační formulář, který obsahuje následující záložky: Základní informace, Přihlašovací a kontaktní údaje, Otevírací doba, Oblast problému, Poskytované služby. Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Základní informace
- Název organizace*
- Logo*
- Popis organizace*: Napište, jaké je Vaše poslání, s jakou cílovou skupinou pracujete, v jakých regionech působíte, zda jsou Vaše služby posyktovány zdarma či za úplatu.

Přihlašovací a kontaktní údaje
-
Uživatelské jméno (email)*
- Přihlašovací heslo*
- Heslo znovu*

Vyplněné přihlašovací údaje slouží k opětovnému přihlášení organizace do registračního formuláře prostřednictvím zeleného tlačítka v pravém horním rohu „Přihlásit“.

- Příjmení a jméno*
- Ulice a čp.*
- Město
- PSČ*
- GPS souřadnice*
- Mobil*
- E-mail*
- Telefon
- Www stránky*

Otevírací doba
Vyplnění otevírací doby není povinné.

Oblast problému*
Vyberte oblast/oblasti problémů, se kterými se na Vás mohou uživatelé obrátit.

Poskytované služby*
Vyberte typ/y služby/typy služeb, které poskytujete.

Před finalizací odeslání dat Správci je nutné seznámit se s Podmínkami registrace uživatelů internetových stránek.

V průběhu vyplňování údajů je automaticky ověřováno, zda jsou všechna povinná pole vyplněna a odpovídají předdefinovaným formátům.

Po uložení instituce budete informováni na přihlašovací e-mail o úspěšném uložení dat. Vaše data budou zkontrolována Správcem. Pokud bude vše v pořádku, Vaše organizace bude aktivována v Adresáři služeb. O této skutečnosti budete informováni e-mailem. V případě, že vložená data budou neodpovídající, Správce Vás bude taktéž informovat a situaci řešit.

Opětovné přihlášení

Registrované organizace mají možnost přihlásit se přihlašovacím e-mailem a heslem a upravovat údaje zadané při registraci. Potvrzení změn Správcem není vyžadováno. Změny se ukládají ihned.

Součástí přihlašovacího formuláře je i funkce „Zaslat zapomenuté heslo".